Asus RT-N12E

• Vše bez problémů.

OK

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• složité nastaveni

Zakoupil jsem poprve router asus,i když jsem amater v tomto,nepodařilo se mi nastavit parametry jak jsem potřeboval.

Rozměry
Pracovní režimy
ROUTER, EXTENDER, AP
PoE
USB port

Bezdrátový router se snadnou instalací, obsluhou a úsporným provozem. Podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n (rychlost až 300 Mb/s), pracuje ve frekvenčním pásmu 2,4GHz, 2x fixní anténa, 1x 10/100 Mbps WAN port, switch se čtyřmi LAN porty 10/100 Mbps, podporaWPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS tlačítko. Router ASUS RT-N12E

ASUS RT-N12E je jednoduše použitelný a energeticky nenáročný Wireless N router s rychlostí až 300 Mb/s. Pomocí pokročilé technologie MIMO a dvojice fixních antén s vysokým ziskem zajišťuje router mnohem širší pokrytí a lepší bezdrátový výkon. Router můžete využít pro běžné internetové aplikace. Zvládá též streamování HD videa, VoIP hovory nebo hraní on-line her.

Snadná instalace a úsporný provoz

Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné instalaci Plug-n-surf bez použití CD může RT-N12E nainstalovat a ovládat i naprostý začátečník. K nastavení routeru stačí 3 velmi jednoduché kroky. Použitý ASUS ECO-WiFi procesor snižuje značně spotřebu energie ve srovnání s běžnými Wireless N routery, což při nepřetržitém provozu určitě poznáte na vyúčtování energií.

Vysoká míra zabezpečení

Datové přenosy mohou být pro vyšší bezpečnost šifrovány 64 nebo 128-bitovým WEP kódem, což ovšem není ideální řešení. Proto je k dispozici podpora mnohem bezpečnějších standardů WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise a WPA2-Enterprise a nechybí ani možnost snadného nastavení zabezpečeného připojení pomocí WPS. Maximální ochranu sítě zajistí také Radius s 802.1x autentizací, NAT a SPI (Stateful Packet Inspection) Firewall nebo filtrování portů, URL a MAC adres.

Vlastnosti

Router ASUS RT-N12E pracuje v pásmu 2.4 GHz a podporuje rychlost až 300 megabitů za sekundu, přičemž automaticky přepíná na pomalejší rychlosti v závislosti na síle signálu a připojených zařízeních (802.11 b/g/n kompatibilní). Dále nabízí připojení k Ethernet sítím přes konektory RJ-45. Má jeden RJ-45 port WAN s podporou přenosových rychlostí 10/100 Mbps. Zařízení také samozřejmě funguje jako čtyřportový 10/100 Mbps Ethernet switch.

Router ASUS RT-N12E má rozměry 168 x 124 x 30 mm při hmotnosti 210 gramů.

• Je to krám, vlastním ho už cca 3 roky, ale tolik restartů, jako u tohoto zařízení, jsem u žádného jiného nezažil.
    • Často dochází ke zpomalení Internetu, občas k výpadkům. Nejdřív jsem měl podezření na poskytovatele služeb, ale bohužel je to tímto zařízením. Restartování vždy pomůže, ale jen dočasně. Aktualizace firmwaru nepomohla.
  • , zakoupeno v Electro World

• kvalita za rozumnou cenu
    • ostatní je v popisu produktu
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Vše bez problémů.

OK

• vzhled
    • tlacitko vypnuti - velmi dobre pro restart, ktery je castou nutnosti
    • na dve anteny slaby signal
    • velmi casto vyzaduje restart (nelze pripojit nektere zarizeni, dokaze odriznout celou domaci sit od internetu i kdyz je to az koncove zarizeni,...)
    • vyrazne snizuje stabilitu domaci site i kdyz je to konc. zar.
    • pokud se vam podari dostat do nastaveni, uvarte si kaficko a pohodlne se usadte. ne ze by to bylo nejak slozite, ale kazda akce trva velmi dlouho

pokud chcete nekoho nastvat, tento router je vhodny vyrobek

• Velmi jednoduchá instalace. Hotovo bylo během 10 minut.
    • Slušný dosah.

zatím nic

• Cenová bomba, rychlost, nastavení zvládne i malé dítě
    • Žádné

Poměr ceny a výkonu je super, člověk co dělá IT tak říkal že to je sakra dobrý kup. Nechápu proč jsem někteří ptáci píšou ze si na to musí volat kamaráda nebo profika v oboru.

• Když funguje, signál v paneláku - byt 2+1 o.k.
    • Neustále musím restartovat
    • špatně načítá jakékoliv zařízení

Jsem amatér, - složité nastavení-sám jsem nezvládl. Musel přijít kamarád, který má velké zkušenosti se zapojováním routeru...pěkně nadával, prý se s takto složitým routerem ještě nesetkal... po 2h jej nakonec zprovoznil.
    Máme mobily Sencor- Xiaomi - LG Flex2, dále tablety Sencor a Smart Tv LG. U všech neustále hlásí načítam..ověřuji...načítám ..atd. po několika restartech se nakonec připojí...Možná jsem měl smůlu na kus, ale já jsem velice nespokojen...

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Design
    • Rychlá a jednoduchá instalace
    • Prostředí v češtině
    • Signál je tragický
    • neustále se odpojuje od zařízení

Instalace je opravdu jednoduchá a navíc v CZ jazyce.
    Co se týče signálu, ten je opravdu tragický. Předtím jsem měl stařičký TP-Link a signál jsem měl až ven před barák, a to bydlím v 7. poschodí!! U tohoto Asusu nechytnu signál ani v ložnici!!! a to má 2 antény! Opravdu tento produkt nedoporučuji.