TP-Link TL-PA2010

Typ zařízení
routery

• , zakoupeno v KLelektronik

• Bezvadný výrobek. Velmi mně usnadnil práci se zprovozněním televizního přenosu od 02. Ocenil jsem i přiložený návod (ačkoliv uvedení výrobku do chodu je docela snadné).
    • Nic.

Velmi užitečný pomocník.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Jednoduché, stačí pouze zastrčit do zásuvek a prostě všechno funguje jak má přesně podle popisu
  • , zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Jednoduché, rychlé, bez problémový chod

Přenos O2 TV signálu z routeru do set top boxu funguje. Doporučuji!

Typ zařízení

• Podporované přenosové rychlosti: 10/100 Mbit/s
  • Počítačová síť
    • Připojení na síť Ethernet: Ano
    • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100 Mbit/s
    • Technologie kabeláže: 10/100BaseT(X)
    • Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    • Modulace: OFDM
    • Maximální provozní vzdálenost: 300 m
  • Vlastnosti bezdrátové sítě
    • Připojení k bezdrátové síti (WLAN): Ne
  • Technické detaily
    • Barva: bílá
    • Plug and Play: Ano
    • Zdroj katalogového listu produktu: .
  • Napájení
    • Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 5 - 90 %
  • Obsah balení
    • Návod na použití: Ano
    • Stručný návod: Ano
    • Dodávané kabely: LAN (RJ-45)
  • Další charakteristiky

Velmi užitečný pomocník.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Jednoduché, rychlé, bez problémový chod

Přenos O2 TV signálu z routeru do set top boxu funguje. Doporučuji!

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Snadne uvedeni do provozu, dobra funkce i na velkou vzdalenost

Zatim jsem spokojen. Snad bude i životnost dobra, uvidime.

• - zapne se a funguje
    • - stabilní
    • - rozměry
    • - funguje po celém domě (dva byty jsou na 2 větvích)
    • - rychlost jen cca 30 Mbit

Funkční a stabilní zařízení. Pokud nepotřebujete tahat větší množství dat tak v pohodě. Já ho mám zapojené v RD z jedno bytu do druhého a rychlost +-30 Mbitů. Abych to upřesnil tak to jde minimálně přes 4 jističe, ale na stejné fázi na celkem velkou vzdálenost a to z konce domu prvního patra na začátek přízemí a zase zpět do prvního patra a konec domu. Můj byt má novou elektriku a byt rodičů měděnou starou. Takže mě překvapilo, že to funguje.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

V zavádějícím popisu uvedením do provozu, je uvedeno, že u obou krabiček mám je spárovat tlačítkem. Teprve po jednom dnu jsem přišel na to, že tlačítek se nemám ani dotýkat, neboť tím jsem je stále rozlaďoval.
    U TP-Link TL-PA 85, které jsem koupil před 7 lety, žádná tlačítka tam nebyla, a po propojení kabelů se vše rozběhlo. Pro ilustraci sděluji, že 1ks byl funkční 5 let, další ks byl funkční jen 6 měsíců, a poslední ks je funkční doposud, ale již není možno druhý do páru dokoupit. Proto jsem koupil výše uvedený.
    Miloš Kuba Brno,Řečkovice

• , zakoupeno v Gospoš

• po zasunutí do zásuvek, okamžitě fungoval bez nastavování, přestože zásuvky jsou na odlišných fázích.

zatím funguje bez problémů

• , zakoupeno v Alza.cz

• Za minutu hotovo.

Zatím jsem nadšen a manželka, které konečně šlape v kuchyni internet taky :-) WI-FI byl neskutečný problém i přes zesilovač.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• -Přijatelná cena
    • -Design
    • -Zařízení nelze použít v případě, že zásuvky jsou zapojené na různé fáze (můj případ). Tato skutečnost by měla být uvedena nejen v návodu k použití výrobku, ale i v popisu na e-shopu

Doporučuji k použití tam, kde zásuvkový rozvod je zapojen na jednu fázi

• , zakoupeno v Mironet.cz

Funguje!