Alcatel OT H850

• Plně funkční
    • Spolehlivý
    • Jednoduchá obsluha
    • Po týdnu používání mi není žádná známa

Povedený produkt s deklarovanou funkčností a jednoduchou obsluhou.

• jednoduchý

EET nejlevněji (prodejce)

Jsme rádi, že jste s produktem spokojeni, máme ho stále v akci zde : https://www.eet-nejlevneji.cz/lte-router/alcatel-ot-h850/
    Tým eet-nejlevneji.cz

• , zakoupeno v O2.cz

• dobrý příjem LTE
    • silný signál Wifi
    • 2,4 i 5GHz wifi
    • Jednoduché nastavení
    • Kompatibilní i se SIM jiných operátorů

Skvělý produkt za nízkou cenu (akční cena u O2).
    Určitě doporučuji, nenašel jsem žádná negativa.
    Snad jen že po připojení přes LTE mi rychle ubývají data z FUPu :-)

Typ zařízení
routery

4G LTE stanice ALCATEL ONETOUCH H850 připojí až 22 zařízení doma či v kanceláři

• Pokroková 4G LTE technologie přes sim kartu pro nejrychlejší mobilní internet
  • Super rychlá WiFi - až 300 Mb/s
  • Velmi široké WiFi pokrytí - dosah až 200 m venku a 80 m v interiéru
  • Připojení pro 2 uživatele přes ethernet a až pro 20 přes WiFi
  • Neblokovaný, možno použít sim kartu od jakéhokoliv operátora

• Plně funkční
    • Spolehlivý
    • Jednoduchá obsluha
    • Po týdnu používání mi není žádná známa

Povedený produkt s deklarovanou funkčností a jednoduchou obsluhou.

• jednoduchý

• silný signál Wifi
    • 2,4 i 5GHz wifi
    • Jednoduché nastavení
    • Kompatibilní i se SIM jiných operátorů

Skvělý produkt za nízkou cenu (akční cena u O2).
    Určitě doporučuji, nenašel jsem žádná negativa.
    Snad jen že po připojení přes LTE mi rychle ubývají data z FUPu :-)