Edimax BR-6473AX

Upgrade na 11ax Wi-Fi Standard nové generace EW-6473AX optimalizuje rychlost vašeho Wi-Fi připojení provozem 2,4 GHz i 5 GHz, což zajišťuje výkon bez rušení. Zatímco si...
2 611 Kč
Do týdne
Doporučená nabídka Kaufland.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do týdne • 1 varianta78 % • 5 543 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 1 772 recenzíDalší informace

Popis produktu

Upgrade na 11ax Wi-Fi Standard nové generace EW-6473AX optimalizuje rychlost vašeho Wi-Fi připojení provozem 2,4 GHz i 5 GHz, což zajišťuje výkon bez rušení. Zatímco si...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Upgrade na 11ax Wi-Fi | Standard nové generace

EW-6473AX optimalizuje rychlost vašeho Wi-Fi připojení provozem 2,4 GHz i 5 GHz, což zajišťuje výkon bez rušení. Zatímco si užíváte streamování HD videa nebo hrajete online hry v pásmu 5 GHz, další úkoly, jako je posílání e-mailů, online chatování nebo surfování po webu, lze v pásmu 2,4 GHz dobře zvládnout současně.

Intel Wi-Fi 6 | Vše o rychlosti a stabilitě

BR-6473AX je dodáván s nejnovější čipovou sadou Intel Home Wi-Fi WAV654, což znamená, že BR-6473AX je schopen stabilního připojení, i když je připojeno více zařízení pro přenos dat.

OFDMA

Jedná se o zcela novou technologii pro poskytování efektivních balíčků většímu počtu zařízení ve srovnání se staršími technologiemi.

Režim 2 v 1

BR-6473AX může pracovat jako 2 hlavní režimy pro bezdrátové sítě, včetně režimů routeru a přístupového bodu.

Můžete jej použít jako router pro sdílení internetu, jako přístupový bod pro přepnutí kabelového připojení na bezdrátovou síť se všemi vašimi zařízeními. Pomocí jednoduchého průvodce inteligentním nastavením přepínejte režimy podle svého prostředí nebo potřeb. 4 antény s vysokým ziskem pro maximální pokrytí

Díky čtyřem interním pevným anténám s vysokým ziskem poskytuje BR-6473AX výkonný dvoupásmový signál v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz a vylepšený dosah Wi-Fi, čímž poskytuje dobré pokrytí signálem ve vaší velké domácnosti nebo kanceláři.

Moderní vzhled | Funkční design

Aby byl router BR-6473AX co nejúhlednější a šetří místo, protože stojí svisle a antény jsou zapuštěny do krytu pro kompaktní šasi.

Kromě toho jsou přes panel vytvořeny další „děrovací otvory“, které uživatelům poskytují chladný a odolný hardware routeru.

Snadné nastavení

Díky jednoduchému nastavení pomocí prohlížeče přes iPad, tablet, smartphone nebo počítač je instalace BR-6473AX stejně snadná jako 1,2,3.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.