Gembird WNP-RP-002-W

• jednoduchá aktivace, doporučuji
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Složitá instalace
    • Chyby v návodu

Jelikož nejsem starší generace, nenechal jsem se vyděsit recenzemi o složité instalaci, nevhodném návodu atp.
    Bohužel to jsem těžce podcenil. AJ mám plynulou, ale tento anglický návod navíc obsahoval minimum údajů, lišil se v postupech i s ofi návodem na webu výrobce nebo na jiných eshopech! Když už se chytil signál, tak byl slabý a nešel propojit se sítí. Po 3hodinách jsem to vzdal, výrobek jsem vrátil, nakoupil lehce dražší TP-link -instalace mi trvala 6minut...

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Není český návod..kdo se podrobně nevyzná v PC ,tak nemá šanci nainstalovat.

repeatery

Wireless IEEE 802.11b

Wireless IEEE 802.11g

Wireless IEEE 802.11n

Typ zařízení

Range Extender epeater (opakovač)

Použití Bezdrátová síť (WLAN)

Port LAN 1x 10/100BaseTX (RJ45)

Zisk integrované antény 3 dBi

Hloubka 40 mm

Čistá hmotnost 150 g

Doplňující informace

Zvětšuje dosah bezdrátové síte

Rychlá a snadná instalace v každé el. zásuvce

Malý a kompaktní dizajn 300Mbps WiFi repeater s vestavěnýmí anténami

Rýchlost přenosu dat do 300Mbps prostredníctvím WiFi 802.11n

Může být používaný také jako normální WiFi router

Při funkci "repeater" port LAN může být využit na drátové připojení sítě

• Podporované režimy: router, repeater, AP klient
  • Dosah přenosu: do 100m (uvnitř), 300m (venku)
  • Kaskádování: až 5 úrovní (podle prostředí)

• Složitá konfigurace.
    • Po roce provozu mu odešel zdroj. Špatně navržený.

Nepodařený výrobek.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• jednoduchá aktivace, doporučuji
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Složitá instalace
    • Chyby v návodu

• cena, velikost
    • složitá instalace, chybí český návod, v angličtině je psaný velmi drobnými písmeny
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Není český návod..kdo se podrobně nevyzná v PC ,tak nemá šanci nainstalovat.
  • , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Dobrá cena i sesign
    • Obtížná instalace
  • , zakoupeno v BScom s.r.o.

delší instalace ke zprovoznění, ale asi jsem lama

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• za tuto cenu výborná kvalita
    • funguje jak má

• jednoducha konfigurace
    • slušný dosah
    • prozatím v pořádku
    • celkem topí na styčné pološe se zásuvkou

Po nastavení zařízení do modu station je vhodné pro dalši konfiguraci nastavit jako bránu 192.168.10.1, sobě ip 192.168.10.101, nyní máme signál i na druhé konci zahrady

• Kompaktní.
    • Moderní vzhled.
    • Velmi snadná instalace.
    • Atraktivní cena.

Koupil jsem tento "opakovač" signálu wifi a jsem s nim velmi spokojen.
    Výrobek používám jako opakovač signálu wifi,ale dá se použít i jako router,kdy se dá do zařízení LAN kabel a anténa vysílá bezdrátově signál po domě.
    V režimu opakovač signálu wifi se dá tento přístrpoj s routerem spárovat (nastavit) pomocí jednoho stisknutí tlačítka na opakovači a jednoho tlačítka na routeru a je hotovo.
    Velkou výhodou pak je i manuální nastavení přes webové rozhraní,kterí je velmi jednoduché,návod je přiložen a dokonce je návod i na youtube.
    Tento výrobek je nejen velmi pohledný,ale také skladný a nenápadný.Cena za kterou jsem jej koupil byla něco málo přes 400kč a je adekvátní kvalitě výrobku.
    Rozhodně doporučuji.