Huawei HG8310M

Huawei EchoLife HG8310M Klientská jednotka gigabitové pasivní optické sítě (GPON) ONT určená pro FTTH (Fiber to the Home) sítě, která je vybavena 1 GPON SC/PC a 1 Gigabit...
384 Kč
Doprava 73 Kč,Skladem
Doporučená nabídka suntech.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Skladem • 1 varianta73 Kč97 % • 11 411 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta96 Kč96 % • 1 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta139 Kč163 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Huawei EchoLife HG8310M Klientská jednotka gigabitové pasivní optické sítě (GPON) ONT určená pro FTTH (Fiber to the Home) sítě, která je vybavena 1 GPON SC/PC a 1 Gigabit...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Huawei EchoLife HG8310M

Klientská jednotka gigabitové pasivní optické sítě (GPON) ONT určená pro FTTH (Fiber to the Home) sítě, která je vybavena 1 GPON SC/PC a 1 Gigabit Ethernet portem s auto-negotiation. Jednotka je napájena adaptérem 11-14 V/0,5 A. Tento terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

Napájecí zdroj je součástí balení.

Maximální rychlost pro downstream je 2,488 Gbps (RX) a pro upstream je 1,244 Gbps (TX).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • Rozhraní: 1x GPON (SC/APC), 1x RJ-45 1000Base-T
  • Vlnová délka: 1490/1310 nm (Rx/Tx)
  • GPON standard: ITU-T G.984.2 Class B+
  • Rychlost datového přenosu: 2,488 Gbps / 1,244 Gbps (Rx/Tx)
  • Wi-Fi: ne
  • Napájení: 11-14 V/0,5 A napájecí adapter, max. příkon 3,5 W
  • Provozní teplota: 0 až 40 °C
  • Hmotnost: < 500 g
  • Rozměry: 115 x 94 x 27 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.