Mercusys MR50G

AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router MR50G AC1900 Dual Band Speeds – Enjoy home entertainment without any lag, reaching speeds up to 1900 Mbps (1300 Mbps on the 5 GHz band...
Doprava zdarma, Skladem

175.6 x 157.2 x 45 mm
Typ zařízení
routery

• , zakoupeno v K24.cz

Rychlá instalace bez nutnosti zásahu uživatele.
    Ohledně PC, tabletu, tel. je to v pohodě, proti TP-LINK značná rychlost, akorát televize LG 55" při příjmu programů přes internet reaguje při přeskakování mezi programy mnohem pomaleji, než u TP-LINK. Asi si spolu moc nerozumí.

• , zakoupeno v Comfor.cz

Typ zařízení
routery

AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router

MR50G

AC1900 Dual Band Speeds – Enjoy home entertainment without any lag, reaching speeds up to 1900 Mbps (1300 Mbps on the 5 GHz band and 600 Mbps on the 2.4 GHz band)

Far-Reaching Coverage – 6× high-gain antennas with Beamforming boost stable connections throughout your home for strong WiFi signals in every corner

Full Gigabit Ports – Make full use of your internet access and transfer data at dizzying speeds for peak performance

Higher Network Efficiency – MU-MIMO technology allows MR50G to communicate with multiple devices at the same time, increasing the overall network throughput

Smart Connect– Intelligently chooses the best available band for each device

Interfaces 1× Gigabit WAN Port 2× Gigabit LAN Ports

Button

WPS/Reset Button

External Power Supply 12V/1A

Dimensions (W X D X H) 175.6 x 157.2 x 45 mm

Antenna Type 6 Fixed Omni-Directional Antennas

Package Contents • AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router (MR50G)

• Power Adapter

Frequency 2.4 - 2.5GHz, 5.15 - 5.25GHz

Signal Rate 600 Mbps at 2.4 GHz, 1300 Mbps at 5 GHz

Transmission Power

CE:

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 42×Další informace

• , zakoupeno v K24.cz

Rychlá instalace bez nutnosti zásahu uživatele.

• , zakoupeno v Comfor.cz

funguje dobre

• , zakoupeno v EOD.CZ

Router funguje dobře, jak jsem očekávala, naprostá spokojenost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 42×Další informace
  • , zakoupeno v Electro World

• Router jsem zapojil v režimu access point. K funkcím routeru se tedy vyjadřovat nemohu. V tomto režimu se mi možnosti nastavení jeví jako dostatečné a uživatelské rozhraní srozumitelné (jsem pokročilý uživatel).
    • Pokrytí domácnosti signálem WiFi je o dost lepší než s původním access pointem zn. Edimax (který je sám o sobě velmi dobrý). Jedná se o RD se silnými zdmi.
    • Pásmo 2,4G i 5G.
    • Lze nakonfigurovat tak, že obě vysílací pásma mají stejné SSID i heslo a koncové zařízení se připojuje automaticky v pásmu, kde je lepší signál.
    • Možnost zřídit síť pro hosty - v jednom nebo obou pásmech. I když zde nelze nastavit vlastní kanál - toto se přebírá z hlavní sítě. Uvádím to jako výhodu, protože některé routery sise umožňují zřídit síť pro hosty, ale jen v režimu routeru a ne v režimu AP (to se mi stalo u např. Samsungu) a nikde v popisu výrobku to není uvedeno - čekáte, až co se vám ukáže v uživatelském rozhraní.
    • Pro mne je to černá barva - hledal jsem něco v bílé barvě, která by méně rušila na nábytku, ale nedá se nic dělat. Funkce má přednost před estetikou. Původně zakoupený bílý Samsung jsem pro nespokojenost s funkcí raději vrátil.

Přístroj se skutečně silnou WiFi vysílačkou. Nastavení pro aspoň trochu znalého člověka jednoduché a pro mne dostatečně podrobné, abych mohl nastavit všechno, co jsem chtěl.

• , zakoupeno v CZC.cz

super cena za tohoto rychlíka

• , zakoupeno v MALL.CZ

• funguje
    • signál po celém domě
    • 5G
    • zatím nevím

Vypadá jako ta breberka z Vetřelce :-)
    má to asi milion antén
    údajně to umí obsluhovat více zařízení najednou ale normální uživatel to stejně nezjistí
    asi dobrý, funguje jak má

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jednoduché nastavení
    • stabilní provoz
    • 2,4GHz/5GHz
    • čekal jsem, že pokrytí signálem bude lepší
    • vypadá divně
    • ořezali co se dalo, Led power, tlačítko reset, 2x lan. Asi mi více netřeba.
    • grafika uživatelského rozhraní se mi nelíbí.

Zařízení funguje jak má. Oproti původnímu routeru TL-WR841N se pokrytí moc nezlepšilo, ale odpadly restarty, které jsem musel provádět několikrát týdně. Jen by někde mohlo být popsáno jak nastavit antény. Nepozoruji změnu pokud jsou vertikálně, nebo horizontálně. S nákupem jsem celkově spokojen.