MikroTik DISC Lite5

Popis produktu

Parametry produktu

Typ zařízení
routerboardy

Parametry produktu

Typ zařízení
routerboardy

Popis produktu

Routerboard, venkovní, klient, anténa 21dBi, 12°, 5GHz, 802.11a/n, L3 MikroTik DISC Lite5

Výborná jednotka za skvělou cenu. DISC Lite5 je venkovní jednotka s 12° anténou, díky které se hodí, jak pro velmi vzdálené klienty, tak i pro delší spoje bod-bod. Jednotka má velmi pěkný design s výbornými parametry.

Duální (2x2 MIMO) jednotka od Mikrotiku s reálnou přenosovou rychlostí 98 Mbps.Instalace antény je velmi snadná, dodávaná je vč. úchytek na stožár. Bezdrátový modul je navíc vybaven přepěťovou ochranou 10 kV, který zaručuje dlouhou životnost jednotky.

Součástí dodávky je napájecí zdroj 24V 0,8A včetně PoE. Jednotka se ke stožáru připevňuje kovovými stahovacími pásky, které jsou součástí dodávky.

Jednotka je dodávaná vč. RouterOS Mikrotik s licencí L3. Tato licence umožňuje vytvořit mód BRIDGE a k němu připojit jednoho klienta. Dvě jednotky s licencí L3 tak lze použít pro vytvoření transparentního spoje bod-bod. Lokality jsou tak spojeny stejně, jako by byly propojeny klasickým kabelem.

Informace k systému RouterOS MikroTik   Začínáte-li s RouterOS MikroTik nebo potřebujete-li poradit se složitějším nastavením, můžete využít naší podpory.   Jak RouterBoard nastavit a spravovat se dozvíte na našich školeních.   Rady k nastavení a často kladené otázky lze najít v sekci Technická podpora.   Všechny RouterBoardy mají stejný systém RouterOS MikroTik.   Všechny zařízení s RouterOS MikroTik plně podporují IPv6, mají firewall, Queues, NAT a s licencí L4 podporují CAPsMAN server.   MikroTik lze nastavit přes webové rozhraní, přes mobilní aplikaci, anebo programem winbox, který je ke stažení na mikrotik.com.   MikroTik má "Quick Set" tedy možnost rychlého nastavení. Na výběr je z několika přednastavených profilů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • Standard: IEEE 802.11a/n
  • Anténa: 21 dBi integrovaná
  • Porty: 1 x RJ-45 LAN 10/100
  • Frekvenční pásmo: 5150 - 5875 MHz
  • Podpora PoE: ano
  • Rozměry: 265 x 265 x 80 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.