OvisLink AirLive AC-1200R

PoE
Slot pro SIM
USB port

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• 2 kmitočty, možnost vyměnit antény za lepší když je potřeba,na obou kmitočtech funguje zatím bez problémů
    • Nevím proč, ale 5g má detekovanou poloviční sílu signálu než 2.4g
  • , zakoupeno v suntech.cz

• rychlý
    • stabilní
    • nevím o ničem

vybral jsem jej proto, že výrobce nemá v portfoliu tisíce odfláknutých zařízení, nýbrž v této kategorii pouze 2 (liší se jen USB), takže jsem předpokládal, že bude odladěný HW i SW, což se zdá se potvrdilo

Rozměry
Slot pro SIM
USB port

AC-1200UR 1200Mbps 802.11AC AP Router with USB

PŘEHLED

The AirLive AC-1200UR is MIMO 802.11 a/b/g/n+ 11 ac AP router with data rate up to 1200Mbps which is ideally for wireless video streaming or video gaming.

It features two wireless radios that can operate in both 5GHz and 2.4GHz at the same time. Yet, each radio can operate independently in different wireless operation modes. AC-1200UR is designed for the applications you need today and beyond.

Základní přehled

• Each Radio Operate Independently
  • USB 2.0 for NAS or Printer Server

Technické specifikace

Chipset

• MEDIATEK MT7620A (CPU) + MT7530W (Switch)
  • 8MB Flash
  • 64MB RAM

LAN Port

• 4 x 10/100/1000Mbps LAN
  • 1 x 10/100/1000Mbps WAN

USB * USB 2.0 ,Support Storage & FTP file or printer sharing function

Antenna * 2 X 2.4G/5G dual Band R-SMA Antenna

Frequency Range

• 2.4G - 2.4000~2.4835GHz (Industrial Scientific Medical Band)
  • 5G - 5180 ~5240GHz for ETSI, FCC

Cloned MAC Address

• Disable SSID
  • Wireless SiteSurvey
  • Tx Output Power Adjustment, WMM
  • Wireless Mode (Each radio can work independently )

AP Router

AP

Client

WDS (each radio can work independently )

• Restore to Default

• AirLive Central Wireless
  • IP Wizard
  • Web Management
  • AirLive USB Controller center

Maximum Output Power (EIRP)

• ETSI

Dimension * 30(H) x 157(W) x 127(D) mm

Product Weight * 305 (g)

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Nevím proč, ale 5g má detekovanou poloviční sílu signálu než 2.4g

• pracuje skvěle v dualbandu
    • dobrá cena
    • rychlost a pokrytí - žádné problémy s dostupností signálu

Nahradil jsem ním router od TP linku a dobře jsem udělal. Vzrostla stabilita sítě i rychlost připojení. Jsem velice spokojen.

• , zakoupeno v suntech.cz

• rychlý
    • stabilní
    • nevím o ničem

• - dualband
    • - snadná instalace a správa
    • - příznivá cena
    • - super design (mám umístěn v obýváku)
    • - stabilní
    • -dostatečný signál
    • - na nic jsem zatím nepřišel

Mám doma od této značky i dvě IP kamery, se kterými jsem byl spokojen a koupil jsem je na základě vítězství ve velkém testu v časopisu Computer. A protože mi nevyhovoval stávající router jiné značky(dostatečný signál dával jen v místnosti, kde byl umístěn), sáhl jsem po tomto. Vybral jsem jej také proto, že výrobce nemá v portfoliu tisíce odfláknutých zařízení, nýbrž v této kategorii pouze 2 (liší se jen USB), takže jsem předpokládal, že bude odladěný HW i SW, což se také potvrdilo a jsem velice spokojen.