SILVERCREST Duální Wi-Fi zesilovač 3 v 1 SWV 733 A2

Produkt nemá žádné parametry.

• Výrobek dělá to, co má a k čemu je určen

Produkt jsem instaloval jsem s ním spokojen funguje na 99%

• snadne nastaveni
    • jednoducha obsluha
    • 2.4 GHz a 5 GHz
    • bohuzel nefunguje jak ma
    • pomala prenosova rychlost
    • caste vypadky

Jak jsem byl puvodne z produktu nadsen, tak po dvou dnech pouzivani uz nejsem. Bohuzel signal velmi casto vypadava a musim na PC i mobilu vypnout/zapnout wifi, pote vse opet funguje jak ma. Po dni uzivani jsem dokonce musel i produkt opet propojit s mym wifi routerem, takze ted jen doufam, ze to neni kazdodenni praxe. Uvidime

Produkt nemá žádné parametry.

DUAL BAND 2,4 + 5 GHz Rychle a jednoduše zvyšuje dosah WiFi sítě Podporuje vysoké přenosové rychlosti až 733 MBit/s podle standartu AC WPS* i manuáln…

• Výrobek dělá to, co má a k čemu je určen

Produkt jsem instaloval jsem s ním spokojen funguje na 99%