TP-Link Archer C2300

routery

• , zakoupeno v suntech.cz

• Mam
    • Doporučuji

Tp link mám vyzkoušený a jsem sním velice spokojen , jak ovládání tak nastavení i návod v češtině .
    Vše je super sám jsem velice spokojen

• , zakoupeno v Eberry.cz

Vynikající ,ale bohužel jsem jako laik koupil pro mou potřebu nevhodný model.

Příště se poradím s odborníky jaký model koupit.

• , zakoupeno v alemat.cz

Typ zařízení
routery

Tento router nabízí ještě rychlejší Wi-Fi ve dvou pásmech - až 2,25

Gb / s. A sice 1625 Mb / s v pásmu 5 GHz a 600 Mb / s v pásmu 2,4

GHz. Dvoujádrový procesor s taktem 1,8 GHz s koprocesorem a technologie MU-MIMO podporují až 3 zařízení současně.

Ultra rozsah zajišťuje technologie Range Boost, zesilovač výkonu a vysoce výkonné antény. Plynulejší provoz zprostředkovává technologie

Smart Connect. Ta inteligentně přiřazuje jednotlivým zařízením nejlepší dostupné pásmo.

Vysokorychlostní Wi-Fi

Technologie NitroQAM zprostředkovává rychlost Wi-Fi až 1625

Mb / s v pásmu 5 GHz a 600 Mb / s v pásmu 2,4 GHz. Umí se rychle přizpůsobit potřebnému pásmu a zvládne tak všechny vaše oblíbené činnosti.

Hrajte online hry, sledujte filmy v rozlišení 4K a sdílejte velké soubory.

Rychlejší routing

Všechny činnosti koordinuje dvoujádrový procesor Broadcom® s taktem 1,8 GHz. Zajišťuje rychlý přenos dat. Podporuje také činnost několika zařízení současně. Většina aplikací vyžaduje vysoké přenosové rychlosti, tento router vše s přehledem zvládne.

Technologie MU-MIMO

Umožňuje současně připojit více zařízení, zvyšuje propustnost a snižuje latenci. Užívejte internet naplno a bez zpomalení. Všechna napojená zařízení mají s touto technologií skvělé připojení.

Range Boost technologie

Za silným pokrytím Wi-Fi signálem stojí vysoce výkonné antény se zesilovačem. Technologie Range Boost významně zlepšuje schopnost detekovat vzdálenější zařízení nebo zařízení s nižším výkonem. Prodlužuje tak dosah domácí sítě.

Sdílení médií

Technologie Link Aggregation a 10 x rychlejší rozhraní USB 3.0 činí sdílení souborů, fotografií a videí ještě snazší.

Přenos z externích disků přes Wi-Fi na všechna zařízení připojená do vaší domácí sítě proběhne během chvilky.

Rychlé a stabilní VPN připojení

Zařízení užívá zabezpečené připojení pomocí OpenVPN a PPTP VPN, ale navíc využívá technologii VPN Acceleration pro zvýšení rychlosti připojení. Díky těmto funkcím VPN jsou veškerá data posílaná se zárukou zabezpečena.

Intuitivní aplikace Tether

Pro systémy Android i iOS máte k dispozici bezplatnou aplikaci

Tether společnosti TP-Link. Pomocí ní snadno nastavíte domácí Wi-Fi síť. Jednoduché členění aplikace Tether umožňuje rychlý přístup ke všem nastavením sítě Wi-Fi přes telefon nebo tablet.

Stabilita sítě

Obrovskou výhodou je možná spolupráce s produkty TP-Link

OneMesh, která přinese flexibilnější a nákladově efektivnější síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí v celé domácnosti. Eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy.

Pokročilá technologie Mesh zařídí, aby si zařízení automaticky vybralo nejlepší možné spojení při pohybu po domácnosti.

Balíček HomeCare

Nemusíte si pořizovat samostatnou bezpečnostní ochranu (jako například Cujo nebo Circle), aby vaše síť byla zdravá. Balíček

HomeCare™ od společnosti Trend Micro™ obsahuje antivirus, rodičovskou kontrolu a QoS pro ochranu, bezpečnost a rychlou Wi-Fi.

Antivirus

Tento balíček chrání každé zařízení používající domácí Wi-Fi síť. A to i ta, která běžně ochranu proti kybernetickým hrozbám nemají (Wi-Fi kamery, chytré zámky a herní konzole). V bezpečí jsou i přístroje vaší návštěvy.

Rodičovská kontrola

Blokujte konkrétní webové stránky, nastavujte časové limity, mějte kontrolu nad návštěvností vašich dětí. Celý internet lze také zablokovat a v klidu si užít rodinnou večeři nebo spánek bez rušení. K tomu všemu vám stačí služba HomeCare™ a mobilní aplikace Tether.

Stanovte priority

Sami si zvolte, která zařízení a činnosti chcete upřednostnit, pomocí řízení kvality služeb (Quality of Service, QoS). Stačí pár kliknutí a na předním místě bude váš notebook nebo streamování filmu.

Notebook:

Vlastnosti:

Rychlost 2,25 Gb / s (1625 Mb / s v pásmu 5 GHz a 600 Mb / s v pásmu 2,4 GHz)

Dvoujádrový procesor s taktem 1,8 GHz a s koprocesorem

Technologie MU-MIMO - komunikace až se 3 zařízeními současně

Ultra rozsah s technologií Range Boost

Zesilovač výkonu a velmi silné antény zajišťují větší dosah pokrytí

Technologie Smart Connect přiřazuje nejlepší dostupné pásmo

• Bezdrátové standardy:

IEEE 802.11 ac / n / a 5 GHz

IEEE 802.11 b / g / n 2.4 GHz

Paměť: 512 MB RAM a 128 MB Flash

Rozhraní: 4 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN Porty 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps WAN Port 1 x USB 3.0 Port

Tlačítka:

• 11n HT40: -69 dBm
  • Bezdrátové funkce:

Zapnutí / vypnutí bezdrátového rádia

WMM bezdrátové statistiky

Bezdrátové zabezpečení: 64 / 128 bitů WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA-PSK2 šifrování

Řízení přístupu:

Rodičovská kontrola

Lokální řízení

Seznam hostitelů

Plán přístupu

Správa řádků

Protokoly: IPv4 a IPv6

Pokročilé funkce:

Inteligentní připojení spravedlnost agregace propojení

Osvědčení: CE, FCC, RoHS

Požadavky na systém:

Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7, 8, 8,1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX nebo Linux

Internet Explorer 11, Firefox 12,0, Chrome 20,0, Safari 4.0, nebo jiný jazyk Java prohlížeč

Cable nebo předplatné modemu DSL u poskytovatele internetových služeb (pro přístup k Internetu)

Prostředí:

• Napájení: 12 V / 2 A
  • Provozní teplota: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
  • Skladovací teplota: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
  • Provozní vlhkost: 10 % ~ 90 % nekondenzující
  • Skladovací vlhkost: 5 % ~ 90 % bez kondenzace
  • Barva: černá
  • Hmotnost: 1,39 kg
  • Rozměry (Š x V x H): 216 x 164 x 36,8 mm (8,5 x 6,5 x 1,4 ")

• , zakoupeno v suntech.cz

• Mam
    • Doporučuji

Vše je super sám jsem velice spokojen

• , zakoupeno v Eberry.cz

Vynikající ,ale bohužel jsem jako laik koupil pro mou potřebu nevhodný model.

Příště se poradím s odborníky jaký model koupit.

• , zakoupeno v alemat.cz

• Snadno nastavitelný router
    • Čeština
    • Router lze nastavit i přes mobilní telefon, super apka pro TP-Link
  • , zakoupeno v Svět Počítačů

• Pro wifi síť v menším rodinném domě jsem doposud používal routery za poloviční cenu a teď vidím i s poloviční silou signálu. Nyní máme všude kvalitně pokryto.
    • Nový modem znamená lepší propustnost než starý modem. V době videokonferencí nutnost.
    • Na rozdíl od mého minulého modemu razantnější 5Gb pokrytí, takže mobil se mi připojuje na 5Gb, nikoli na 2,4Gb (2,4Gb mám v odlehlé části domu, kde je síť 5Gb slabá).

Nevím, proč hned za první (tenkou) zdí mám příjem 5Gb signálu na mobilu v hodnotě 3 čárky ze 4, čekal bych stále 4.

• , zakoupeno v Svět Počítačů

kvalitní produkt

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Easy to install
    • Looks nice
    • So far the speed and quality have been great, with great signal

Big size, in case you need to install inside the electricity box, as in my case

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• velice dobrý signál
    • mám doma 14 dní, bez jediného problému
    • pro mě líbivý design
    • 2-jádrový procesor Broadcom BCM 4365E (1,8 GHz)
    • dva USB porty
    • technologie beamforming, MU-MIMO
    • menu v češtině
    • více se zahřívá než můj starý router Asus (ale nic hrozného)

Zakoupil jsem verzi V2. Líbí se mi celkový design routeru, decentní, žádná divočina, uprostřed řada diod, která je zakončená větší svítící diodou, která funguje jako tlačítko na jejich vypnutí/zapnutí. Čas vypnutí diod od-do se dá nastavit v menu routeru. Dosah signálu v bytě 3+1 je velice dobrý. Měl jsem možnost zkusit i router TP-Link Archer AX10, ale tento C2300 měl lepší signál. Nastavení routeru bez problémů (ještě k tomu v češtině), měl jsem nastaveno za pár minut. Zatím mám router doma 14 dní, a bez jediného problému. Když mrknete na cizí recnze, tak je velice dobře hodnocený. Sice to není žádná novinka (2017), ale i tak stále patří mezi ty "lepší" kousky. Hardware má srovnatelný např. s Asus RT-AC86U, ale cenově stojí polovinu. Já router používám hlavně na on-line hraní CODMW 2019, připojený jsem kabelem PC->router, a je rychlejší než můj starý slabý router Asus RT-AC53. Celkově jsem s C2300 spokojený.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• máme již pár měsíců a zatím bez jediného záseku
    • rychlost dat a spolehlivá konektivita
    • jednoduchý a elegantní design
    • velmi dobrý dosah signálu v rámci celého bytu
  • , zakoupeno v AB COM CZECH

• Možnost prioritizace dat. toku pro streaming videa