TP-Link TL-WR710N

nastavil jsem jej a jede,
    jak se používá, sám, zapnu a jede,
    ano doporučil

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

• Malé, decentní, bez anteny.

dobrá cena, malý,

Rozměry
85 x 75 x 28 mm
Typ zařízení
routery

Velmi precizně designovaný a provedený kapesní jedno portový router TL-WR710N doplněný o implementaci WiFi s podporou přenosové rychlosti až 150 Mb/s. Tento model je vhodný zejména díky své velikosti na cestování nebo chatu či chalupu. Usnadní propojení více počítačů pomocí bezdrátové sítě. Tento model podporuje celkem tři bezdrátové standardy a to konkrétně IEEE 802,11b, IEEE 802,11g a také IEEE 802,11n. Router pracuje ve frekvenční pásmu 2,4 GHz.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• cena a výkon je OK

potřeboval jsem Repeater,
    nastavil jsem jej a jede,
    jak se používá, sám, zapnu a jede,
    ano doporučil

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

• Malé, decentní, bez anteny.

dobrá cena, malý,

• 100procent

spokojenost na 100procent

• , zakoupeno v EURONICS

• Funguje, jak má

Zařízení splňuje svůj účel, jednoduché použití.

• , zakoupeno v K24.cz

• Velmi užitečné zařízení,
    • spousta možností využití, sdílení disku /flešky/
    • ideální na dovolenou, k vytvoření vlastního wifi.
    • Dosah wifi nijak oslnivý, pro daný účel dostatečný.

Užitečná věcička, doporučil bych jen zkušenějším uživatelům.

• Hľadáte zariadenie, ktorá zvláda pracovať v piatich rôznych režimoch a umožňuje tak pohodlné pripojenie k internetu v rô...

Zobrazit celou recenzi na digitalportal.sk

• , zakoupeno v K24.cz

• Má vše, co jsem požadoval

Je to výborné

• , zakoupeno v Alza.cz

Potřeboval jsem stávající připojení rozšířit o zabezpečené bezdrátové. Produkt funguje perfektně, síla signálu dostačující pro dvě podlaží. Doporučuji

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Malé rozměry, přenositelnost
    • Snadná instalace a konfigurace
    • Bezproblémové připojení všech přístrojů
    • Dostatečný dosah wifi, stabilita
    • Zapojení přímo do zásuvky, odpadá adaptér
    • Možnost použít jako router, AP, extendér, aj.
    • Příznivý poměr cena x výkon

Doporučuji všem pro malé až střední prostory, ideální na cesty pro případ pouze kabelového připojení v hotelu, za tímto účelem jsem si ho pořídil. Doma používám jako extendér. Zatím pouze pozitivní zkušenost, žádný problém se nevyskytl.