Ubiquiti (UF-SM-10G

Popis produktu UACC-OM-SM-10G-D-2 je single mode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je...
2 312 Kč
Doprava 99 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (17)

Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 950 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma91 % • 1 661 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč91 % • 8 907 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 19 105 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 53 272 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 30 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč92 % • 17 746 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč283 256 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta46 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 734 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta67 Kč1 096 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta96 Kč95 % • 1 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč180 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma344 recenzíDalší informace
Do obchodu
Do 2 týdnů • 1 varianta125 Kč57 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 793 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 37 513 recenzíDalší informace

Popis produktu

Popis produktu UACC-OM-SM-10G-D-2 je single mode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Popis produktu

UACC-OM-SM-10G-D-2 je single mode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory.

Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry:

  • Konektory: (2) LC
  • Formát: SFP+ Pro
  • Typ kabelu: Single Mode
  • Přenosová rychlost: 10Gbps
  • Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
  • Dosah [km]: 10
  • Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč92 % • 17 746 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 19 105 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta96 Kč95 % • 1 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 37 513 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.