Xiaomi Mi AIoT AC2350

Typ zařízení
routery

• , zakoupeno v isix.cz

• Rychlost obou wifi je velmi dobrá
    • Zajímavá cena (produkt byl v akci)
    • Super jednoduché nastavení přes wifi i telefonem
    • Chybí mi některé možnosti nastavení co mají sofistikovanější zařízení (i když já je nepotřebuji, používám jen jako wifi repeater)
  • , zakoupeno v APOLLOs.cz

Jsem spokojená s kvalitou routeru. Je velmi silný a duální. Pokud je na jedné síti špatný signál, nahradí ho signál 5G, který ovšem nefunguje venku u domu ani na verandě. To funguje zase ten druhý 326D, který má dosah ještě 8 metrů kolem domu! Router jsem musela vyměnit a koupit tento z důvodu studií dvou dětí (distanční výuka) a já na skladě (home office). Prakticky jsme nespustili videa ze školy. Nyní konečně vše funguje. Jsem spokojená i s cenou. Dívala jsem se na zaslání z Číny, kde tento router stojí 799.- + doprava 169.- + proclení zhruba 300.- Takže i cenově doporučuji zakoupit tento router v ČR! Už i kvůli např.reklamaci. K čemuž ovšem doufám nedojde. K instalaci: pokud se někdo bojíte, jako já instalačních programů. Není třeba obavy. Zvládla jsem to. Jen správně zastrčit internetový kabel do 1.zdířky. Pak přes mobil (wifi hledání sítě) se vše otvíralo postupně a já si to postupně zaklikala. Číslo je na routeru zespodu. Heslo také snadno navolíte. Opravdu to nebyl problém! Jen nevím jak změnit jméno tento má Xioami 5G nebo ten druhý 326D (ten je ale lepší) tak jméno zatím nevím jak změnit, ale to není vůbec důležité.

• , zakoupeno v CZC.cz

• V panelovém bytě wifi router Asus starý 4 roky,měl daleko větší dosah .

Přenosová rychlost je dobrá, v panelovém bytě minimální dosah Wifi sítě i přes 7 antén.

Rozměry
177 x 410 x 134 mm
Typ zařízení
routery

Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 - Wi-Fi router Připojte svůj počítač, televizi či herní konzoli. Gigabitové ethernetové porty (1 WAN + 3 LAN) Vám poskytnou maximální rychlost a spolehlivé připojení.Router poskytuje WiFi o rychlosti až 1 733 Mb/s v pásmu 5 GHz a až 450 Mb/s v 2,4 GHz pásmu.Díky 7 externím anténám a zesilovačům výkonu dostanete Wi Fi signál i do těch nejvzdálenějších koutů vaší domácnosti.Připojíte až 128 zařízení, což z něj dělá jasnou volbu pro všechny, kdo mají v domácnosti více chytrých zařízení. Pokud připojíte nové Mi IoT zařízení, aplikace Mi Home jej automaticky nalezne a umožní vám dokončit nastavení bez nutnosti zadávat heslo.Systém pracuje plynule na stabilním jedno jádrovém procesoru Qualcomm !!! Tento WiFi router nenahrazuje funkce DSL modemu pro primární příjem internetového signálu. !!!2200 Mb/s Poskytne Wi-Fi o rychlosti až 1 733 Mb/s v pásmu 5 GHz a až 450 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Díky tvarování paprsků a technologii MU-MIMO je komunikace efektivnější. 7 externích antén 7 externích antén a zesilovačů výkonu dostane signál Wi-Fi i do těch nejvzdálenějších koutů vaší domácnosti. Připojíte i některá vzdálená či nízkovýkonná zařízení. Procesor Qualcomm Systém založený na jednojádrovém procesoru Qualcomm pracuje stabilně a plynule, a to i při připojení více zařízení. Až 128 zařízení Můžete k němu připojit až 128 zařízení, což z něj činí ideální volbu pro každého, kdo má v domácnosti více chytrých zařízení. Gigabitová rychlost přes kabel Připojte svůj počítač, televizi či herní konzoli. Gigabitové ethernetové porty (1 WAN + 3 LAN) vám poskytnou maximální rychlost a spolehlivé připojení. Anténa Mi AIoT Pokud do připojíte nové Mi IoT zařízení, aplikace Mi Home jej automaticky nalezne a umožní vám dokončit nastavení bez nutnosti zadávat heslo. Specifikace: • Model produktu: R2350• CPU: QCA9563 1-jádrový 775 MHz• ROM: 16 MB• RAM: 128 MB• Typ antény: 7 externích antén• Bezdrátový standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 802.3/3u/3ab• Napájení: 12V/1.5A• Rychlost signálu: 5 GHz až 1 733Mb/s; 2,4 GHz až 450Mb/s• Porty: 3 LAN porty 10/100/1000 Mb/s + 1 WAN port 10/100/1000 Mb/s• Kanál 2,4 GHz: 1, 2, 3, ..., 13• Kanál 5 GHz: 36, 40, 44, 48, 149, 153, 157, 161, 165• Bezdrátové zabezpečení: šifrování WPA-PSK / WPA2-PSK• Rozměry: 268 × 177 × 179 mm

• , zakoupeno v isix.cz

• Rychlost obou wifi je velmi dobrá
    • Zajímavá cena (produkt byl v akci)
    • Super jednoduché nastavení přes wifi i telefonem

• , zakoupeno v CZC.cz

• V panelovém bytě wifi router Asus starý 4 roky,měl daleko větší dosah .

• , zakoupeno v Xm.cz

• žadna se prozatím neobjevila

kvalitní zpracování doporučeno synem