Zyxel Multy M1, 2ks

ZyXEL Multy M1 2 ks Dvoupásmový přístupový bod s podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax disponuje moderní technologií Wi-Fi 6, která i v prostředí s velkým počtem síťových...
3 990 Kč
Doprava 96 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka i4wifi.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu96 Kč96 % • 1 426 recenzíDalší informace

Popis produktu

ZyXEL Multy M1 2 ks Dvoupásmový přístupový bod s podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax disponuje moderní technologií Wi-Fi 6, která i v prostředí s velkým počtem síťových...

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
routery

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
routery

Popis produktu

ZyXEL Multy M1 2 ks

Dvoupásmový přístupový bod s podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax disponuje moderní technologií Wi-Fi 6, která i v prostředí s velkým počtem síťových zařízení poskytuje rychlejší a spolehlivější připojení. V pásmu 2,4 GHz dosahuje přenosových rychlostí až 574 Mbit/s a v pásmu 5 GHz až 1201 Mbit/s. Technologie Beamforming a dvě dvoupásmové antény s vysokým ziskem společně přizpůsobují pokrytí Wi-Fi tak, aby se dokonale přizpůsobilo vaší domácnosti a soustředilo sílu signálu na každé zařízení. Technologie OFDMA a DL/UL MU-MIMO zvyšují efektivitu provozu a usnadňují fungování aplikací náročných na šířku pásma a přenos velkých paketů. Z portů jsou k dispozici tři GbE RJ-45 LAN a jeden GbE RJ-45 WAN/LAN.

Balení obsahuje dvě jednotky Multy M1.

Mimořádné pokrytí Wi-Fi sítí po celé domácnosti

Trápí vás doma kvůli starému routeru špatné bezdrátové pokrytí? Multy M1 vás těchto starostí zbaví díky výkonné bezdrátové síti s větším pokrytím a silnějším signálem. Bez ohledu na velikost vašeho domu Multy M1 poskytuje širší bezdrátové pokrytí pro lepší připojení.

Jedna Wi-Fi síť pro bezproblémové připojení v celé domácnosti

Multy generuje jedno jméno a heslo do bezdrátové sítě, takže s připojenými zařízeními můžete volně chodit, pracovat a hrát kdekoli v domácnosti, aniž byste se museli připojovat k další síti.

Flexibilní připojení kabelových i bezdrátových zařízení

Díky multigigabitovému řešení můžete využívat plnou kapacitu své domácí sítě. Každé Multy M1 má čtyři gigabitové Ethernet LAN porty pro připojení mediálních serverů, síťových úložišť (NAS), přepínačů a dalších zařízení chytré domácnosti.

Široké možnosti instalace

Systém Multy M1 není pouze praktický, ale také atraktivní svým vzhledem. Ať už se rozhodnete ho instalovat v obývacím pokoji, na chodbě, v kuchyni nebo jinde, určitě vaší domácnosti neudělá ostudu.

Rychlejší nastavení, snadnější správa

Kompletní kontrolu nad veškerým děním ve vaší síti vám vždy a všude poskytne aplikace ZyXEL Multy. Stačí postupovat podle pokynů na displeji a ona už se postará o vše ostatní. Vaše síť bude za pár minut k dispozici.

Kompletní nastavení sítě z webového prohlížeče

Webové rozhraní umožňuje správu sítě přes počítač a obsahuje celou řadu pokročilých funkcí včetně nastavení a správy kabelových a bezdrátových připojení, diagnostiky, testu rychlosti připojení, správy sítě pro hosty, rodičovské kontroly, upozornění na nový firmware a upgrady.

Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa

S hlasovým asistentem Amazon Alexa můžete svou Wi-Fi síť ovládat jednoduše hlasem. Alexa zvládne i úkoly, které jinak vyžadují otevření aplikace ZyXEL Multy na vašem telefonu.

Součástí balení je 2x napájecí adaptér, 2x držák na stěnu a ethernet kabel (Cat5e).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

  • Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Maximální propustnost sítě: 574 Mbps (2,4 GHz), 1201 Mbps (5 GHz)
  • Porty: 1x GbE RJ-45 WAN/LAN, 3x GbE RJ-45 LAN
  • Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
  • Zabezpečení: WPA3-PSK, podpora WPS
  • Napájení: DC 12 V/ 1,5 A (adaptér součástí balení), spotřeba 15 W
  • Rozměry: 192 x 133 x 66 mm
  • Hmotnost: 254 g

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.