ZyXEL P-660 HN-T3A

163 x 133 x 61 mm
Typ zařízení
routery

• , zakoupeno v Milevo.cz

• Celkem jednoduchá instalace.
    • Trochu složitější nastavení WIFI.

Celkem jednoduchá instalace (tedy ne zrovna pro úplného laika) ,snad jen trochu složitější nastavení a zprovoznění WIFI.Už jsem tento model používal několik let ale bohužel se odporoučel do křemíkového nebe.Jinak jsem s tímto výrobkem celkem spokojen,ale nepopírám že tento typ není z nejnovějších.Jsou určitě lepší a výkonnější typy.K tomuto typu modemu ZyXEL mohu jen dodat - DOBRÝ VÝKON ZA PŘIMĚŘENOU CENU.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Operátor o2 mě tento produkt nahradil vlastním modemem.
    • Důvody jako laik jsem ne pochopil.

Doporučil bych tento produkt ostatním zájemcům.
    Představoval jsem si jednodušší nastavení WYFI připojení.

• , zakoupeno v CZC.cz

• .Lze vypínat WLAN. přístroj na výšku zabírá málo místa.
    • Není český návod. Podle doporučení navštívit stránky výrobce se mi nepodařilo nastavit klíč pro WLAN, vždy vypadne

? Moc bych nedoporučil, stávající HUAWEI je bezproblémový.

Rozměry
163 x 133 x 61 mm
Typ zařízení
routery

Integrovaná funkce přístupového bodu 802.11n (1x1)

WPS na bázi standardů pro snadné a bezpečné vytvoření sítě WLAN

Robustní ochrana brány SPI firewallem

Efektivní řízení přenosové rychlosti pro aplikace Triple Play

Vzdálené zprovoznění a správa prostřednictvím specifikace TR-069

Technologie 802.11n s extrémním výkonem a pokrytím

Řada P-660HN-T vybavená technologií 802.11n představuje to nejlepší řešení rychlosti a pokrytí. Díky přenosové rychlosti až 150 Mbit/s poskytuje řada P-660HN-T stabilní a spolehlivé bezdrátové připojení pro vysokorychlostní přenos dat a multimédií. Eliminuje mrtvé zóny a rozšiřuje pokrytí pomocí technologie IEEE 802.11n a je zpětně kompatibilní se všemi zařízeními Wi-Fi s certifikací IEEE 802.11b/g.

Wi-Fi Protection Setup (WPS)

Wi-Fi Protected Setup (WPS) je norma pro snadné a bezpečné vytváření bezdrátových sítí. S technologií WPS zařízení automaticky nakonfiguruje bezdrátovou síť s názvem sítě (SSID), silným šifrováním dat WPA a ověřováním. Technologie WPS činí z konfigurace zabezpečených osobních bezdrátových sítí záležitost jediného stisknutí tlačítka nebo zadání osobního identifikačního čísla (PIN).

Robustní zabezpečení brany SPI firewallem

Brána SPI firewall pracuje na síťové vrstvě formou prozkoumání záhlaví a zápatí paketu a rovněž zajišťuje, že paket patří platné relaci. Na základě funkcí Stateful Packet Inspection (SPI), DoS (Denial of Service) a DDoS nabízí zařízení řady P-660HN-T ochranu proti počítačovým pirátům, narušitelům sítě a dalším škodlivým hrozbám.

Podpora funkce Quality of Service (QoS)

Řada P-660HN-T je vybavena základními funkcemi ATM QoS. Poskytovatelé připojení mohou volně vytvářet vlastní zásady QoS a nastavovat priority nejkritičtějších služeb, jako IPTV a VoIP, na bázi své nabídky služeb. Tím se zvyšuje efektivita sítě a produktivita, což poskytovatelům připojení umožňuje přinést do každodenního života domácích uživatelů více možností zábavy.

Vzdálená správa TR-069

Díky specifikacím správy dle normy TR-069 mohou poskytovatelé připojení vzdáleně spravovat a konfigurovat klientská zařízení bez ručních zásahů koncových uživatelů. Tato unikátní funkce nabízí nejen nastavení ve stylu „plug-and-play“, ale rovněž zjednodušuje náročnost instalace a šetří tím poskytovatelům připojení náklady na provoz i údržbu.

Technické údaje systému

Vyhovuje požadavkům technologie ADSL dle norem

ITU 992.1 (G.dmt)

ITU 992.3 ADSL2 (G.dmt.bis)

ITU 992.5 ADSL2+

Reach-Extended ADSL (RE ADSL)

Podporuje Annex L/M

WLAN

Podporuje normu IEEE 802.11n, zpětná kompatibilita s normou 11b/g

Provozní frekvence: 2,4 GHz 64-/128bitové šifrování dat WEP

Zabezpečení WPA/WPA2 (Wi-Fi Protected Access)

Podpora IEEE 802.1x, externí server Radius: EAP-MD5, TLS, TTLS ??Plánování bezdrátového přenosu??

Wi-Fi Multimedia (WMM)

Wi-Fi Protected Setup (WPS)

Router

Podpora RIPI/RIPII

Podpora IGMPv1 a v2

Podpora UPnP 802.1Q/1P

Brána firewall

Stavový firewall (Stateful Packet Inspection, SPI)

Ochrana před útoky Denial of Service (DoS)

Zabezpečení

Multiple VPN (IPSec, PPTP) pass-through

Filtrování paketů

Blokování klíčových slov v adrese URL

Správa

Příkazová řádka pomocí telnetu/konzole

Technické údaje hardwaru

• Port ADSL: 1 x RJ-11 u P-660HN-T1A; 1 x RJ-45 u P-660HN-T3A
  • Ethernetový port: 4 x RJ-45

Vstup napájení (12 V DC, 1 A)

Tlačítko vypínače

Tlačítko RESET

Tlačítko WPS a zapnutí/vypnutí sítě WLAN (současně)

Jedna interní anténa 3,5 dBi

• Rozměry balení: 240 (š) x 178 (h) x 73 (v) mm

Podmínky okolního prostředí

Provozní prostředí

• Teplota: 0 °C až 40 °C
  • Vlhkost: 20 % až 85 % RH (nekondenzující)

Prostředí pro skladování

• Teplota: -20 °C až 60 °C
  • Vlhkost: 20 % až 90 % RH (nekondenzující)

Certifikace

• Bezpečnost: CE, CSA
  • EMI: CE, FCC

Popis výrobku

• P-660HN-T1A: Brána Wireless N (1x1) ADSL2+ (Annex A)
  • P-660HN-T3A: Brána Wireless N (1x1) ADSL2+ (Annex B)

• , zakoupeno v Milevo.cz

• Celkem jednoduchá instalace.
    • Trochu složitější nastavení WIFI.

• krátká životnost

Vydrží asi půl roku, pak odejte, už máme čtvrtý, další už nechci ani od operátora.

• Jednoduchá instalace. To je ale vše.
    • Malý dosah, padá wifi, nutno často restartovat.

Po třech letech problémového provozu se odporoučel do kytek.
    Tento výrobek nikomu nedoporučuji. Nahrazen novým a podstatně levnějším modelem který mi pokryje celý dům. Toť vše!

• Je konstruován na výšku,tudíž se dá dobře nakopnout.
    • Prodává se.

Stojí za ho..o!

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Operátor o2 mě tento produkt nahradil vlastním modemem.
    • Důvody jako laik jsem ne pochopil.

Doporučil bych tento produkt ostatním zájemcům.
    Představoval jsem si jednodušší nastavení WYFI připojení.

• Vypadává Wifi, je nutné několikrát za den restartovat. Posláno na reklamaci, nevyřízeno, údajně vše ok. Půjčil jsem si stejný přístroj a je to to samé. Doporučuji nebrat!!!

Produkt od t-mobile k pevnému internetu.

• Nvidím žádná pozitiva
    • Cena, dosah signálu, poruchy

Modem jsem si koupil k internetu od O2. Brzy přestal vysílat WiFi signál. Z reklamace mi router přišel zpět s vyjádřením, že je v pořádku. Zapojil jsem jej a opravdu fungoval, nicméně závada se objevila znovu. Po 3. reklamaci bych chtěl peníze zpět, abych se ho už zbavil, jenže tím, že mi modem vracejí "bez opravy", se nikdy nedočkám.

• , zakoupeno v CZC.cz

• .Lze vypínat WLAN. přístroj na výšku zabírá málo místa.

? Moc bych nedoporučil, stávající HUAWEI je bezproblémový.

• Pro tento mode?...leda že je za 1 Kč od O2
    • Nejhorší výrobek mezi routery
    • Vypadává Wifi - 1x - 20 x za měsíc
    • Zapomíná nastavení, po stisku "Aply" nic nezmění, pamatuje jen něco
    • Pokud není restartován po novém nastavení, kdykoli zas vypadne... ale to není všespásné.. prostě šunt
    • Nebrat, nekupovat, hodit granát do firmy Zyxel, uškrtit progamátory, podpálit O2 a vynadat operátorům, že to nabízejí.. nemůžu odejít z domu na dovolenou, matce internet určitě nepojede celou dobu, wifi si dělá co chce

šibenice řediteli

• Upřímně nevím zdali má nějaké plusy.
    • Vypadává ADSL, někdy i Wi-Fi. Nový Firmware se již nedělá. Slabý dodávaný zdroj napětí.

2 x jsem jej reklamoval u T-mobile s tím že vypadává internet ADSL ikdyž kontrolky nic nehlásí, občas vypadne i Wi-Fi.
    2x mi jej vrátili s tím že modemu nic není.
    Router vydrží fungovat bez výpadku maximálně 48 hodin, pak je nutný restart nebo odpojit a připojit kabel k ADSL.
    Starý modem Huawei od O2 fungoval bez výpadku i měsíc.
    Fungoval by dodnes ale měl pomalé wi-fi b,g.
    Tuhle hrůzu vyměním jakmile se mi naskytne možnost, ještě že byl za 1kč. Od T-mobile už nic nechci ani nečekám.