Zyxel WAC5302D-SV2-EU0101F

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Frekvenční pásmo
5 GHz
Počet LAN konektorů
4
Anténa
Integrovaná
Konektor antény
Ne
IPv6
ano

Parametry produktu

Výrobce
Frekvenční pásmo
5 GHz
Počet LAN konektorů
4
Anténa
Integrovaná
Konektor antény
Ne
IPv6
ano

Popis produktu

Přístupový bod pro potřeby hostů: Zyxel WAC5302D-S v2

Zaměstnanci na služebních cestách i lidé na dovolené dnes vysokorychlostní Wi-Fi v hotelích považují za naprostou samozřejmost a jednu ze svých hlavních priorit při výběru ubytovacího zařízení. Většina hostů se ochotně podělí o své zkušenosti se špatně fungující Wi-Fi a do hotelu už se příště prostě nevrátí. Žádný hoteliér určitě nestojí o negativní publicitu na TripAdvisoru. Přístupový bod Zyxel WAC5302D-S standardu 802.11ac představuje adaptivní Wi-Fi a switch pro hotelová zařízení.

Široké možnosti instalace v hotelových pokojích

Díky svému nízkému profilu a širokým možnostem uchycení je přístupový bod Zyxel WAC5302D-S dokonalým řešením do hotelových pokojů. Přístupový bod snadno splyne s designem pokoje a instalovat ho lze přímo do zásuvky, do jakéhokoliv skrytého koutu nebo dokonce jen tak na stůl.

Přivítejte své hosty vysokorychlostní Wi-Fi

Nabídněte svým hostům snadno použitelnou a spolehlivou Wi-Fi, která je pro ně stejně tak důležitá jako vřelé přivítání. Díky chytré anténě a funkci beamforming pro zesílení a zaměření signálu přístupový bod WAC5302D-S hotelovým hostům přináší kvalitní HD streamování pomocí jejich mobilních zařízení.

Širší nabídka moderních služeb pro hotelové hosty

Aby se hosté během svého pobytu cítili jako doma, hotely jim nabízejí různé pokojové služby včetně chytré TV, volání přes internet a síťového připojení. S přístupovým bodem WAC5302D-S můžete minimalizovat náklady a práce spojené s instalací kabeláže. WAC5302D-S je více než jen Wi-Fi přístupový bod, protože má tři gigabitové ethernetové porty pro bezpečné připojení dalších zařízení, z nichž jedno může být napájeno přes ethernet.

Technické parametry

  • Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5
  • Počet portů HUB/Switche: 3
  • Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 866 + 300
  • Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000
  • Podpora IPv6: Ano

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.