Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Asus RT-AC3200

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Asus RT-AC3200

Aktuálně nejnižší cena: 5 018 Kč

  • Zobrazit:
  • Od počátku věků
Průměrná cena
Minimální cena

Hlídání ceny

Asus RT-AC3200

Aktuálně nejnižší cena: 5 018 Kč

Specifikace

Popis

Třípásmový bezdrátový gigabitový router, kombinovaná rychlost přenosu dat až 3 200 Mbps ve třech pásmech 1x 2,4 GHz, 2x 5 GHz, technologie Tri­Band Smart Connect, AiRadar, AiProtection, 3x3 MIMO, 802.11ac, hardwarový NAT, AiCloud, porty USB 2.0/3.0, podpora 3G/4G připojení, 4x gigabitový LAN a 1x gigabitový WAN port. Asus router RT­-AC3200 Gigabitový router Asus nabídne nekompromisní výkon a bezdrátové připojení ve třech pásmech 1x 2,5 GHz a 2x 5 GHz. Přenosová rychlost dat dosahuje rychlosti až 3 200 Mbps kombinovaně. Díky tomu je přenos dat extra rychlý, při hraní her se obraz neseká a... Celý popis

Parametry produktu

Rozměry
290 x 188 x 58 mm
Typ zařízení
routery

Recenze

Produkt nemá žádné recenze.

Recenze

Asus RT-AC3200

Statistika hodnocení produktu

30 %

Průměr z 1 hodnocení

0
0
0
1
0
Zobrazit celou statistiku

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
1
zákazník nedoporučuje tento produkt

Parametry produktu

Asus RT-AC3200
Rozměry
290 x 188 x 58 mm
Typ zařízení
routery
WiFi třídy

WiFi třídy

Určují vlastnosti access pointu. Různé třídy mají různé přenosové rychlosti a využívají jiná frekvenční pásma. Zařízení se spolu dokáží spojit, pouze pokud podporují stejnou třídu.

802.11 a
Frekvenční pásmo

Frekvenční pásmo

Souvisí s WiFi třídami. Různé třídy používají různé frekvence. Obecně platí, že čím vyšší je frekvence, tím vyšší je přenosová rychlost. Pro přesnou přenosovou rychlost se informujte u každého produktu zvlášť.

5 GHz
Počet LAN konektorů

Počet LAN konektorů

LAN konektory umožňují připojit další zařízení, např switche, routery nebo přímo počítače.

1
Anténa

Anténa

Typ antény ovlivňuje dosah access pointu. Většina dodávaných antén stačí po pokrytí bytu nebo kanceláře.

Odnímatelná
Konektor antény

Konektor antény

Umožňuje připojení jiné antény s lepšími parametry.

Ne
IPv6

IPv6

Zařízení je schopno komunikovat pomocí protokolu IPv6

ano
Správa & Konfigurace

Správa & Konfigurace

Nejčastěji lze access point ovládat z počítače ve vniřní síti přes webový prohlížeč. Některé access pointy nabízejí i další možnosti.

Ano
Šifrování

Šifrování

Udává jakým způsobem jsou data chráněna před "odposloucháváním".

WPS - Wi-Fi Protected Setup
PoE

PoE

Funkce PoE (Power Over Ethernet) umožňuje access pointu napájet přes rozhraní drátové sítě LAN další zařízení (např. webkameru).

ne
USB port

USB port

Možnost připojení tiskárny či pevného disku pomocí usb portu.

ano

Popis produktu

Třípásmový bezdrátový gigabitový router, kombinovaná rychlost přenosu dat až 3 200 Mbps ve třech pásmech 1x 2,4 GHz, 2x 5 GHz, technologie Tri­Band Smart Connect, AiRadar, AiProtection, 3x3 MIMO, 802.11ac, hardwarový NAT, AiCloud, porty USB 2.0/3.0, podpora 3G/4G připojení, 4x gigabitový LAN a 1x gigabitový WAN port. Asus router RT­-AC3200

Gigabitový router Asus nabídne nekompromisní výkon a bezdrátové připojení ve třech pásmech 1x 2,5 GHz a 2x 5 GHz. Přenosová rychlost dat dosahuje rychlosti až 3 200 Mbps kombinovaně. Díky tomu je přenos dat extra rychlý, při hraní her se obraz neseká a také zvládne přehrávat data do vysokého 4K rozlišení.

Tri­Band Smart Connect

Tri­Band Smart Connect technologie zaručí vysoce optimalizovaný provoz sítě s využitím maximální rychlosti přenosu dat. Každému bezdrátovému zařízení je automaticky přiřazeno optimální přenosové pásmo. K přenosu využijete dvou 5GHz kanálů, kde každý z nich nabízí rychlost až 1 300 Mbps a jednoho 2,4GHz kanálu s rychlostí přenosu 600 Mbps. Nejvyšší kombinovaná přenosová rychlost pak činní až 3 200 Mbps. 6 bezdrátových antén

Router nabízí konfiguraci antén 3x3 MIMO pro každou síť standardu 802.11ac zvlášť. Každá síť využívá výkonné antény - 3 pro příjem a 3 pro vysílání. Veliký počet antén zaručuje kvalitní signál, výborné pokrytí prostoru a stabilitu připojení. Technologie AiRadar zajišťuje přizpůsobení vyzařovacího diagramu pro ještě lepší pokrytí prostoru signálem.

Hardwarový NAT

Router obsahuje výkonný hardwarový modul, který akceleruje NAT a gigabitový Ethernet. To umožňuje dosáhnout na propustnost více než 900 Mbps mezi WAN a LAN (tzv. routovací rychlost). Díky tomu je vyloučeno, aby modem brzdil vysokorychlostní připojení k internetu, jako k  tomu dochází u routerů se softwarovým NAT.

AiProtection se systémem Trend Micro

Pro zvýšení bezpečnosti domácí sítě obsahuje router technologii AiProtection, využívající třístupňový systém zabezpečení Trend Micro. Technologie přidává ke stávajícímu zabezpečení možnosti blokování škodlivých stránek, filtraci webů a aplikací, časové nastavení omezení účtů hostů, detekce a blokování nakažených zařízení, ochranu před útoky z internetu a bezpečnostní skenování routeru a sítě.

ASUSWRT

Nové a špičkové rozhraní routeru vám umožňuje snadné a přehledné ovládání prostřednictvím webového prohlížeče a to i na mobilních zařízeních. Konfigurovat lze všechny pokročilé funkce routeru, včetně AiCloud 2.0. K dispozici je i přehledný Traffic Analyzer, kde získáte přehled o tom, co se v síti děje, jakou šířku pásma využívá každý uživatel nebo aplikace.

Osobní AiCloud

Služba AiCloud propojí vaši síť s online úložištěm, budete mít přístup ke svým souborům odkudkoliv. Do svého cloudu se dostanete přes vlastní URL adresu ve webovém prohlížeči, na mobilních zařízeních pak využijete aplikaci AiCloud pro Android nebo iOS. Díky této službě máte svá data vždy k dispozici.

Klíčové vlastnosti

Třípásmový bezdrátový gigabitový router s bezdrátovou rychlostí až 3 200 Mbps a routovací rychlostí NAT přes 900 Mbps. Dokonalé pokrytí signálem díky 6 výkonným anténám s technologií 3x3 MIMO. Integrované porty USB 2.0/3.0 pro připojení externích disků, tiskáren či jiných USB zařízení včetně sdílení 3G/4G připojení, 4x gigabitový LAN port a 1x gigabitový WAN port. Technologie AiRadar a rychlé připojení k síti pomocí WPS. Přehledné rozhraní ASUSWRT a AiCloud pro sdílení souborů pomocí vlastního cloudu. Robustní zabezpečení pomocí AiProtection.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás