Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Access pointy, routery Cisco

Zobrazit jen zlevněné (7)



Cisco RV320-K9-G5

routery, 4, USB port, IPv6

WAN konektory: 2x 10/100/1000BaseT (RJ45) LAN konektory: 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní SNMPv2...

Uložit ke srovnání

Cisco RV215W-E-K9-G5

routery, 2.4 GHz, IPv6

Výrobce:Cisco Systems Třída produktu:Routery (směrovače) WAN konektory:  1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory:  4x 10/100BaseTX (RJ45) Management, monitoring a...

Uložit ke srovnání

Cisco RV042G-K9-EU

routery, 4, IPv6

WAN konektory 2x 10/100/1000BaseT (RJ45) LAN konektory 4x 10/100/1000BaseT (RJ45) Integrovaná Flash paměť 8 MB Integrovaná SDRAM paměť 32 MB Management, monitoring a...

Uložit ke srovnání

Cisco RV345-K9-G5

Funkce •2 WAN ports (RJ-45) allow load balancing and resiliency •4 LAN ports (RV340) provide high-performance connectivity •Up to 30W per port; can power 802.11ac Wave 2...

Uložit ke srovnání

Cisco RV130W-E-K9-G5

routery, 2.4 GHz, IPv6

Parametry výrobku Značka : Cisco Módy - Access Point : Ne Módy - Klient : Ne Módy - Router : Ano Módy - Switch : Ne Funkce - DSL Standard : Ne Anténa - Výkon (dBi) : Výrobce...

Uložit ke srovnání

Cisco RV325-K9-G5

100% (Perfektní)1 recenze

routery, USB port, IPv6

Performance, Flexibility, Security in One Device The Cisco RV325 Dual Gigabit WAN VPN Router is a perfect choice for companies that need a combination of performance, security,...

Uložit ke srovnání

Cisco WAP371-E-K9

repeatery, 5 GHz, 802.11 a, IPv6

FUNKCE • DHCP support • load balancing • VLAN support • syslog support • email alert • IPv6 • Wireless Distribution System (WDS) • firmware upgradable • wall...

Uložit ke srovnání

Cisco RV042

95% (Perfektní)2 recenze

routery, 4, 802.3, IPv6

Čtyřportový 10/100 VPN Router od Cisco-Linksys představuje pokročilé síťové řešení pro sdílení Internetu. Umožní, jako každý router, několika počítačům ve vaší kanceláři sdílet...

Uložit ke srovnání

Cisco 881-K9

routery, USB port

Cisco 880 Series Integrated Services Routers  Směrovače pro integrované služby (ISR) řady Cisco 800 kombinují datové,zabezpečovací a bezdrátové služby do jednoho zařízení,které...

Uložit ke srovnání

Cisco RV110W

4, 802.11 n, IPv6

RV110W-E-G5-K9 * Vlastnosti místní sítě Připojení na síť Ethernet: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100 Mbit/s Technologie kabeláže: 10/100Base-T(X) * Vlastnosti...

Uložit ke srovnání

Cisco RV134W-E-K9-G5

routery, 802.11 ac

Secure your home office or small business network easily with our newest wireless router. The RV134W is a wireless 802.11ac model that includes both very-high-data-rate digital...

Uložit ke srovnání

Cisco ASR1006-10G-VPN/K9

cisco asr 1006 router vpn bundle with the 10 gbps asr1000-esp10 embedded services processor, asr1000-rp1 route processor, asr1000-sip10 carrier card sasr1r1-aesk9-21sr...

Uložit ke srovnání

Cisco AIR-PWRINJ-BLR2

cisco systems air-pwrinj-blr2 aironet 1300 power injector - lr2

Uložit ke srovnání

PA-SRP-OC12MM

cisco systems pa-srp-oc12mm dpt-oc12 multi-mode port adapter

Uložit ke srovnání

Cisco Meraki MR33

Cisco Meraki MR33 Základní firemní access point vhondý do kanceláří, škol, nemocnic a mnoha dalších zařízení. Je založen na bezdrátové technologii Wi-Fi standadu...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 1013 produktů
1 2 3 4 5...51

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Access pointy, routery