Linksys MR8300-EU od 3 559 Kč - Heureka.cz

Linksys MR8300-EU

LINKSYS MR8300 MESH WIFI ROUTER,AC2200,MU-MIMO Výkonný zdroj zábavy - nyní s Mesh WiFi Vylepšete svou domácí WiFi a získejte extrémně rychlé bezdrátové připojení s třípásmovým...
3 559 Kč
Doprava 69 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka CZC.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 2 týdnů • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 96 464 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Popis produktu

LINKSYS MR8300 MESH WIFI ROUTER,AC2200,MU-MIMO Výkonný zdroj zábavy - nyní s Mesh WiFi Vylepšete svou domácí WiFi a získejte extrémně rychlé bezdrátové připojení s třípásmovým...

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
routery
Frekvenční pásmo
2,4/5 GHz
Anténa
Fixní
Správa & Konfigurace
Ano
PoE
ne

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
routery
Frekvenční pásmo
2,4/5 GHz
Anténa
Fixní
Správa & Konfigurace
Ano
PoE
ne

Popis produktu

LINKSYS MR8300 MESH WIFI ROUTER,AC2200,MU-MIMO

Výkonný zdroj zábavy - nyní s Mesh WiFi

Vylepšete svou domácí WiFi a získejte extrémně rychlé bezdrátové připojení s třípásmovým Mesh WiFi routerem MR8300 AC2200. Tento třípásmový směrovač je ideální pro domácnosti, které si potrpí na zábavu, a poskytuje vynikající rychlost až 2,2 Gb/s v celé domácnosti. Router MR8300 poskytuje vyhrazený signál každému připojenému zařízení pomocí technologie MU-MIMO, takže si celá rodina může současně užívat streamování v rozlišení 4K, hraní online her a další. Je také odolný vůči budoucnosti díky integrované technologii Mesh WiFi: stačí přidat uzel Velop Mesh WiFi (nutný samostatný nákup) a rozšířit pokrytí v libovolné oblasti vašeho domova.

Superrychlá WiFi pro všechna vaše připojená zařízení

Pomocí třípásmové technologie a technologie MU-MIMO (Multi-User Multiple-Input Multiple-Output) poskytuje zařízení MR8300 vysokorychlostní WiFi pro více zařízení současně. Budete moci streamovat média v rozlišení 4K, procházet internet a hrát online hry, jako by každé z vašich zařízení mělo vlastní, vyhrazený WiFi router.

Pokrytí WiFi pro každou oblast vašeho domova

Díky vestavěné funkci Mesh WiFi je tento router navržen tak, aby se přizpůsobil potřebám vaší domácnosti v oblasti WiFi. Jakmile vaše potřeby WiFi porostou, jednoduše přidejte uzel Linksys Velop a rozšiřte pokrytí. Všechny uzly Velop bez problémů spolupracují se zařízením MR8300, takže není třeba ručně přepínat mezi sítěmi.

Více ethernetových portů nabízí všestranné připojení

Zařízení MR8300 je vybaveno čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, které podporují kabelové připojení až 10× rychlejší než standardní ethernet a umožňují snadné připojení sdílených úložných zařízení, tiskáren a dalších podporovaných periferií k síti.

Klíčové funkce " Vysoce výkonný třípásmový směrovač s technologií Intelligent Mesh™. " Současné streamování, online hraní a chytrá domácí zařízení mají vždy k dispozici superrychlou WiFi v celé domácnosti. " Tradiční design s 1 portem USB3.0 a 4 gigabitovými porty. " Další pokrytí přidáte jednoduše přidáním uzlu Velop Mesh WiFi kdekoli v domácnosti. " Snadné nastavení pomocí aplikace Linksys. " Funguje s jakýmkoli tarifem poskytovatele internetu a modemem/boxem.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.